Шкільні методичні об’єднання — Тиждень початкової школи

Згідно  з  річним  планом  роботи  школи  на  2013 — 2014  н.р.   у квітні 2014 навчального року був проведен тиждень початкової школи з 14.04.14 по 18.04.14.  Метою проведення тижня було  поліпшення професійного росту та кваліфікаційного рівня майстерності вчителів, розвиток інтелектуальних та творчих здібностей учнів, формування почуття красивого, взаємодопомоги між школярами 1-4 класів.

Тиждень розпочався урочистою лінійкою, яка проходила у центральному фойє школи і на яку були запрошені всі учні початкової школи з вчителями. Керівник МО початкових класів Башмак І.Р. ознайомила всіх з планом проведення тижня та  зробила акцент, що цей тиждень буде проходити під назвою «Великодні настрої» звернула увагу і на прикрашене фойє розкладом тижня, різнобарвними поробками, малюнками та великодніми писанками,весняними  прикрасами та композиціями.

На протязі тижня були проведені різноманітні цікаві уроки, заходи та зустрічі, через зміст яких червоною лінією проходила тема Великодня. У кожному класі був великодній куточок, де знайшли своє місце і малюнки учнів, і поробки з рукоділля.

Далі