инна руслан

Уже стало традицією розпочинати  тиждень початкової школи лінійкою, на якій учням було розказано  про план проведення тижня, заходи, зустрічі та ін. В рамках національно – патріотичного виховання в  класах  було заплановані  та  проводилися різні виховні години, бесіди, темами яких були: і святкування знаменних дат, і ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу, і  видатними людьми України.

Протягом тижня були проведені Акції до дня незрячих людей «Дивись на нас, як на рівних». Діти на перервах спробували, маючи пов’язку на очах, виконати різні  завдання, зрозуміти, які почуття та труднощі виникають , якщо очі зав’язані. Кожен вчитель провів виховну бесіду  та роз’яснювальну роботу щодо людей – інвалідів.

До міжнародного дня логопеда були проведенні виступи   кращих  читців  скоромовок.

В рамках тижня патріотичного виховання у 1-4 класах проведено парад вишиванок та виставка дитячих робіт «Моя вишиваночка» у холі школи.

У 2 класі пройшов урок з образотворчого мистецтва «Секрети петриківського розпису. Улюблена тарілка»

До   Всесвітнього  дня  географічних інформаційних систем – хвилинку – цікавинку провели учні 10 класу (вчитель географії  Резніченко І.В.). Старшокласники

розповіли про значення , вагомість  та необхідність володіння знаннями  у сучасному світи, надали дітям інформацію щодо поняття «географічні  інформаційні  системи».

Пройшла  година  спілкування «Вчись любити Україну», учні дивилися документальний фільм, обговорювали, вибирали а записували тези щодо теми уроку, створили колективну роботу під назвою «З Україною в серці».

Проектні роботи з предмету «Я у світі» продемонстрував 3 клас у холі школи Учні разом з батьками  намалювали та оформили  виставку  дитячих робіт «Козацькому роду нема переводу» — «Родинне дерево»

Урок у 4  класі з Основ здоров’я за темою   «Здорове тіло». Мисак Л.П. зуміла через епізоди мультиків донести важливі знання, які учні відобразили потім у груповій роботі через власні малюнки.

До всесвітнього дня ґудзиків – 16.11.2017 вчителями була організована  колективна поробка   «Прапорець». Робота  була виконана цілком з ґудзиків жовтих та синіх, які приносили учні протягом тижня.

Урок у 1 класі з предмету природознавства «Які властивості має вода?»   продемонстрував можливості сучасного підходу до навчання. Власна презентація вчителя Христова В.В. дала змогу не тільки закріпити знання учнів з попередньої теми, а й дуже дотепно продемонструвала проблеми екологічного виховання, оголосила низку проблем філософського характеру.

Цікавим і змістовним був театралізований захід наприкінці уроків — перегляд   вистави  «Казка про вірних друзів».

В п’ятницю  17.11.2017 пройшов флешмоб «Нація, яка читає». Учні школи приходили  із своєю улюбленою книжкою, яку прочитали і яка написана українською мовою. За результатами флешмобу було визначено найпопулярнішу книжку серед шкільної молоді. Це книжка Всеволода Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі».

Цікаво і плідно пройшло Свято Осені у актовій залі, яке підготував та провів 2 клас (вчитель Балабанова  І.О.) Не можливо було втриматися від оплесків, коли на високому рівні, натхненно і виразно діти читали вірші, інсценізували епізодичні сюжети.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.