Тиждень початкової школи

Згідно з річним планом роботи школи на 2015 — 2016 н.р. у березні 2016 навчального року був проведений тиждень початкової школи з 28.03.2016 по 01.04.2016.
план
Метою проведення тижня було поліпшення професійного росту та кваліфікаційного рівня майстерності вчителів, розвиток інтелектуальних та творчих здібностей учнів, формування почуття красивого, взаємодопомоги між школярами 1-4 класів.

Тиждень розпочався урочистою лінійкою, яка проходила у центральному фойє школи і на яку були запрошені всі учні початкової школи з вчителями. Керівник МО початкових класів Башмак І.Р. ознайомила всіх з планом проведення тижня та зробила акцент, що цей тиждень буде проходити під назвою «Весняний калейдоскоп» , звернула увагу і на прикрашене фойє розкладом тижня, різнобарвними поробками, малюнками, весняними прикрасами та композиціями.
1
На протязі тижня були проведені різноманітні цікаві уроки, заходи та зустрічі, через зміст яких червоною лінією проходила тема весни, екології, охорони птахів та квітів, які занесені до Червоної книги України.

Вчителями початкової школи були проведені наступні уроки та заходи за планом, затвердженим директором школи.
На початку тижня 28.03.2016 учнями 2 та 4 класів була проведена виставка малюнків «Весняні барви», метою якої було зображення краси перших весняних квітів – первоцвітів, а учнями 4 класу (вчитель Балабанова І.О.) була проведена екологічна акція «Збережемо первоцвіт!» з метою формування у дітей уявлення про зміни в живій природі навесні; ознайомлення з особливостями ранньоквітучих рослин; удосконалювання уявлення дітей про нерозривний зв’язок людини і природи; вихованню гуманного ставлення до всього живого, прищеплювання почуття любові до природи рідного краю.
2

Цього дня 28.03.16. відбувся відкритий урок трудового навчання у 1 класі (вчитель Башмак І.Р.) за темою «Створення аплікації з пластиліну на тему «Пташиний двір».
3

Першокласники вдосконалювали навички роботи з пластиліном та уміння визначати форму і пластику окремих частин тіла птахів, відтворювати їхні образи в ліпленні, розвивати образне мислення, уяву, переглядали фото різних птахів, відгадували загадки, обговорювали питання допомоги птахам у весняний період.

Була проведена вихователем ГПД Барановою І.І. виховна бесіда «Зустрічаймо птахів!» у 1 класі.
4

Протягом 29.03.2016 проходили такі уроки та заходи, як урок — тренінг з основ здоров’я у 2 класі «Безпека на дорогах. Правила пішохідного руху» (вчитель Мисак Л.П.) з метою ознайомлення учнів з видами доріг, визначення напрямку руху транспортних засобів, виконання правил безпечного переходу доріг в місті, формування вміння застосовувати набуті знання в житті, розвиток у дітей пам’яті,мислення, виховання колективізму, вміння працювати в групі.
5

Також відбулася зустріч з театром. Учні 1-4 класів переглянули лялькову виставу «У країні мультіпультії» (дитячий театр «Петрушка»).
6
А вихователь ГПД Баранова І.І. провела веселі змагання на шкільному подвір’ї «Найспритніший» між учнями 1-2 класів.
7

У середу – 30.03.2016 у 1 класі вчитель Башмак І.Р. заохочувала дітей до обміну думками за темою «Я і моя улюблена іграшка», Під час проведення дітям запропонували принести до школи улюблені іграшки, розповісти про них, дати погратись товаришам. Таким чином, в цей день всі перерви діти обмінювались іграшками,грались і розважались.
8
Вчитель 3 класу Христова В.В. провела урок української мови «Чергування приголосних г,к,х- з,ц,с перед закінченням я», метою якого було ознайомлення учнів із чергування приголосних звуків у коренях спільнокореневих слів; розвиток вміння змінювати приготовані звуки при змінюванні слів, правильно вживати і вимовляти слова ; розвиток зв’язного мовлення; виховання пізнавального інтересу.
9
Бібліотекар Ляшенко І.А. провела літературну вікторину по казках Г.Х.Андерсена у 2 класі.
10
Вихователь ГПД Сєднєва О.Б. підготувала і провела гру – вікторину до Міжнародного дня птахів «Пернаті друзі» між учнями 3-4 класів.
11

З метою поглиблення знань про свята України, традиції був проведений 31.03.16 день з девізом «Шкільна форма – вишиванка» Всіх учнів об’єднав флеш-моб «Одягни вишиванку». Школа розквітла усмішками, білим цвітом сорочок, кольоровими барвами народної вишивки.
12

Вчителем Христовою В.В. був проведений позакласний захід «Екологічний турнір» у 3 класі з метою систематизувати й збагатити учнів відомостями про тваринний і рослинний світ, привчати дітей спос¬терігати за природою рідного краю, виховувати бережливе ставлення до неї.
13
А вчитель 4 класу Балабанова І.О. зацікавила учнів уроком живопису «А за вікном весна!», метою якого було закріплювати уявлення про ознаки весни, формувати вміння бути уважними, спостережливими, проявляти інтерес до пізнання нового, розвивати художній смак, відчуття композиції, форми, кольору, творчі здібності, прищеплювати любов до природи, бачити її красу і дбайливо до неї ставитися.
14
У другій половині дня пройшли змагання з футболу між хлопчиками 3-4 класів (Вихователь ГПД Христова В.В.)

01.04.2016 у п’ятницю відбулася цікава зустріч з дитячою письменницею А.В. Черніковою «Наш товариш – книга».
Головна мета зустрічі — не тільки знайомство дітей з письменницею та її творчим шляхом, а й презентація нових книжок.
15

Вихователь ГПД Сєднєва О.Б. провела розважальна годину до дня гумору «Смішинка – веселинка» у 3-4 класах.
Кодою тижня став концерт «Фабрика зірок» — «У колі друзів». У кожному класі було проведено конкурси, і кращі з кращих демонстрували свої здібності у святкового прикрашеній актовій залі.
16

Тиждень закінчився лінійка та підведенням підсумків. Тиждень був проведений з метою допомогти посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути їхні здібності, дозволити кожному учневі пізнати себе, дати можливість більшою мірою стверджуватися у власних очах і серед оточуючих, сприяти розвиткові творчої ініціативи дитини. У проведенні Тижня взяв участь кожен учень, а вчителі доклали зусиль для забезпечення рівних можливостей для всіх дітей, незалежно від рівня їх навчальних досягнень.