Олімпійський тиждень

10 Відкриття шкільної спортакіади

15

16

Згідно плану школи на 2018/2019 навчальний рік,з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, ідей мирного співіснування держав і народів, пропагування здорового способу життя, формування у дітей та учнівської молоді фізичного та морального здоров’я шляхом залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом, проведення заходів фізкультурно-спортивного напряму, гідного відзначення Дня фізичної культури і спорту, проведення спортивно-масових заходів і змагань в рамках Олімпійського уроку та Олімпійського тижня,який пройшов з 07.09.2018 по 14.09.2018. Тиждень почався відкриттям спартакіади. Учні 2-11 класів підготували назву своєї команди,гасло. Під час тижня пройшли футбольні змагання не тільки серед хлопців,але і серед дівчат 10-11 класів.

13

14