Довідка-об’єктивка на керівника закладу

Директор Комунального закладу освіти

Дніпровської міської ради
СГМ

Освіта: вища, у 1981 році закінчила природничий факультет Черкаського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Біологія та хімія»

Має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «Вчитель-методист», нагрудний знак, Відмінник освіти України.

Творчим кредо Галини Михайлівни є “Створення моделі освітньо-виховного закладу ,в якому б гармонійно поєднувались развиток інтелектуальних, почуттєвих, духовних, психологічних та вольових якостей особистості кожної дитини закінчуючи який, вони б усвідомлювали свої таланти і здібності, які допомогли б їм самореалізуватись.

Має здібності керівника, добре знає методичну роботу, займається поєднанням досвіду класичної психолого-педагогічної науки з досвідом вальдорфської педагогіки, та біоадекватних методик ноосферної освіти. Дотримується досить виразної і цілеспрямованої лінії у пошуках методичного стилю нової школи — “Школи майбутнього”, згідно наказу МОН України № 835 від 01.08.2018 року. Заклад став учасником експерименту Всеукраїнського рівня “Теоретико-методологічні засади моделювання авторських шкіл”.

Професійна діяльність:

1981 — 1983 роки –вчитель біології,  СШ № 123 м. Дніпропетровська ;

1983-1987 роки – вихователь СПТУ № 67;

1988-2000 роки – вчитель біології, заступник директора з навчально – виховної роботи СШ№135 м. Дніпропетровська;

З 2000 року  призначена на посаду директора неповної загальноосвітньої школи вільного розвитку м. Дніпропетровська.

У 2010 році – СЗШ вільного розвитку реорганізовано у КЗО «Навчально – виховний комплекс №41 « середня загальноосвітня школа вільного розвитку – дошкільний навчальний заклад» Дніпропетровської міської ради.

З 2014 року – член комісії з питань інноваційної діяльності та                                      дослідно–експериментальної роботи з проблем виховання , розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково – методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

З 2015 року — член Комісії Науково-методичної Ради МОН України з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах.

Нагороди:

1998 рік – почесна грамота Дніпропетровської обласної ради за перемогу в конкурсі «Учитель року»;

2001, 2005, 2007, 2008, 2009  роки – Подяка голови Індустріальної районної у місті ради;

2008, 2010 рік – Подяка міського голови;

2010, 2012 рік – грамоти управління освіти і  науки міської ради;

2011 рік – нагрудний знак  «Відмінник освіти України»;

2013 рік – Почесний диплом МОН науки молоді та спорту України;

2016 рік – Подяка управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

2016 рік – почесний диплом 1 ступеня Національної академії педагогічних наук України.

2018 рік- подяка благодійного фонду «ПОМОГАЄМ».