«День козака»

У нашій школі з 8.02.2016 по 24.02.2016 пройшли заходи до дня «Дня козака».

1. Пройшли години спілкування, уроки мужності, круглі столи згідно плану заходів до дня «Дня козака». Учитель предмету «Захист Вітчизни» Прус М.П. та фізичної культури Рукавичка О.В. організували та провели змагання з зимових та ігрових видів серед учнів шкрои.
  2. Учитель історії Абакумова О.О. під час проведення «Дня козака» приділила особливу увагу темам щодо розвитку козацтва, систематизувала історичні питання для ігри «Відун» згідно віку учасників гри «Сокіл»(«Джура»).
  3. На базі кожного класу організовано групи дітей — рой за віковими особливостями з 1 по 11 класи.
  4. Бібліотекар Ляшенко І.А. організувала постійну діючу виставку літератури до «Дня козака».
  5. Вчитель музичного мистецтва Васильєва Н.Б. провела конкурс української пісні серед учнів 1-4 класів, що сприяло вивченню козацьких пісень.
  6. Вчителю живопису Величко А.В. провела виставку малюнків «Козацька слава України». План заходів (див. нижче).

Рисунок